19
Aktualności
|
Realizacje
|
Oferta
|
O nas
|
Kontakt

Aktualności

Kolejny hollywoodzki reżyser w Studiu ABM.

2017-04-08
W okolicy Wrocławia 18 i 19 kwietnia jeden z najbardziej znanych hollywoodzkich reżyserów będzie realizował film reklamowy dla jednej z polskich marek premium. Niestety zobowiązani jesteśmy klauzulą milczenia i nie możemy ujawnić ani nazwiska reżysera ani nazwy marki. Jedyne co możemy ujawnić, to to, że w reklamie mogą wziąć udział wyłącznie osoby powyżej 25 roku życia. (niektórzy już się domyślają J J J )

Poszukujemy 200 osób, które 18 i 19 kwietnia będą miały przyjemność pracy z tym wybitnym reżyserem. 18.04 odbędzie się próba całości, 19.04 będziemy kręcić reklamę. W dniach 12,13 i 14 kwietnia odbędą się przymiarki dla wybranych osób. Wszystko w małym mieście niedaleko Wrocławia. Wybrane osoby będziemy dowozić na plan autobusami z Wrocławia.  Spośród 200 osób  ok 120 będzie w reklamie w charakterze statysty a pozostała 80-tka wystąpi w epizodach. Wynagrodzenie dla statystów 120 zł za zdjęcia  120 zł za próbę i 60 zł za przymiarkę. Wynagrodzenie dla epizodystów odpowiednio 300 zł, 300 zł i 150 zł .  Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia na maile

paula2@studioabm.com.pl

dla osób zainteresowanych zarówno statystowaniem jak i udziałem w epizodzie.

regio@studioabm.com.pl

dla osób zainteresowanych wyłącznie  epizodami.

Decyzję kto będzie statystą a kto epizodystą podejmuje bezpośrednio sam reżyser.

Szukamy pięknych modelek i przystojnych mężczyzn ( powyżej 25 roku życia!),                    osób widocznym pięknym  tatuażem,                                                                                                                              wielką brodą,
długowłosych mężczyzn.
Zapraszamy  mulatów, serferów, harleyowców,                                                                      żniwiarzy z pooraną zmarszczkami ogorzałą twarzą.

Jedyne nasze warunki:

musisz mieć skończone 25 lat                                                                                                                i mieszkać w okolicy Wrocławia                                                                                               (lub załatwić sobie tam nocleg na okres zdjęć!)
Gwarantujemy dobrą zabawę,
dobre jedzenie na planie

W zgłoszeniu prosimy zamieścić

Imię nazwisko
telefon
adres mailowy
wiek
i kilka zdjęć.

Prosimy o przysłanie aktualnych zdjęć twarzy i sylwetki. Mogą być selfie. Prosimy o zdjęcia bez okularów słonecznych  i czapek.

Osoby zapisane w bazie ABM-u prosimy o zaznaczenie tego w zgłoszeniu.  W miarę możliwości prosimy o przesłanie jednak kilku selfie. Będą najlepszym uaktualnieniem  abm-owej oferty.

 

Prosimy też o zaznaczenie która z dat 12,13,14.04 najbardziej pasuje na przymiarkę.
Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 10 kwietnia do 12:00.
Dla spóźnialskich mamy najwyżej godzinę tolerancji….

 

 

Baza 2 489 aktorów i 28 947 amatorów – osoby w każdym wieku, kolorze skóry, wadze, wzroście, z różnymi umiejętnościami
Znajdziemy każdego, kogo potrzebujesz
StudioABM Sp. z o. o., ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, tel./faks 71 347 72 78, 71 347 73 60, e-mail: abm@studioabm.com.pl
Studio :: Aktualności :: Realizacje :: Baza aktorów :: Zostań amatorem :: FAQ :: Galeria :: Oferta :: O nas :: Kontakt