19
Aktualności
|
Realizacje
|
Oferta
|
O nas
|
Kontakt

Aktualności

Rok 2019 w Studio ABM

2020-06-14

 

Rok 2019 był kolejnym bardzo owocnym rokiem w pracy agencji. Reprezentowani przez Studio ABM aktorzy i amatorzy zostali zaangażowani do licznych produkcji, wzbogacając tym samym swój i agencyjny dorobek o niebanalne pozycje. Liczne angaże serialowe, filmowe i teatralne niezmiennie napełniają nas radością i dumą z naszych podopiecznych. Naszych wykonawców nie zabrakło także w reklamach o zasięgu zarówno lokalnym, jak i ogólnokrajowym, a nawet globalnym!

Nie jest tajemnicą, że poza kontynuacją współpracy z czołowymi domami produkcyjnymi, takimi jak ATM, nawiązujemy kontakty z kolejnymi poważnymi graczami na rynku – TVN, CANAL+ czy Polsat.

Seriale ATM wypełnione są twarzami naszych aktorów, epizodystów i statystów.

Reprezentowany przez nas Mariusz Węgłowski kontynuuje współpracę z serialem Policjantki i Policjanci. Towarzyszą mu Wojtek Sukiennik, Paweł Monsiel i Magda Szczepanek. W serialu Sprawiedliwi Wydział Kryminalny Przemek Kapsa wciąż odgrywa rolę Prokuratora.

Błażej Michalski pojawia się regularnie na antenie Polsatu w serialu Pierwsza Miłość, stojąc na czele grupy naszych aktorów, epizodystów i statystów, angażowanych w ten projekt.

Nasi podopieczni pojawiają się równie regularnie w kolejnych sezonach Świata Według Kiepskich, współpracując między innymi z kolejnym naszym „stałkiem” - Andrzejem Gałłą.

Współpraca ze Studiem A przyniosła współpracę przy serialu Lombard –  życie pod zastaw, oraz zupełnie nową obsadę w serialu REPORTERZY - z życia wzięte (rewelacyjne kreacje Czesia Skwarka, Maćka Mazurkiewicza, Marty Cichorskiej i wielu innych, w nieco mniejszych rolach).

W serialu Ślad, produkowanym przez TAKO MEDIA, pojawiali się Czarek Łukaszewicz, Marta Jarczewska i Paulina Mikuśkiewicz.

Do Ani Haby w obsadzie NA SYGNALE dołączył Wojtek Zygmunt.

Żaneta Homa zaczęła pojawiać się regularnie jako recepcjonistka w serialu Barwy Szczęścia.

Andrzej Wieczorek został głównym policjantem w Łowcach Cieni.

Nasi Statyści pojawili się w serialu Zasada Przyjemności, zrealizowanym dla CANAL +, oraz takich produkcjach jak: Pod Powierzchnią, Kod Genetyczny, Szadź, Osiecka, realizowanych w Warszawie dla stacji TVN, a nasi aktorzy wzbogacili obsadę wielu topowych polskich seriali, takich jak Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz.

Studio ABM nie ograniczyło się wyłącznie do rodzimych produkcji – nasi wykonawcy zaangażowani zostali m.in. do filmu Stasikomedie – niemieckiej produkcji, realizowanej przez TEMPUS FILM.

W znakomitym serialu Sloborn, produkcji niemiecko-duńskiej, opowiadającym nomen omen  o światowej pandemii, także zobaczyć można ABM-owe twarze. Serial realizowany był w przeróżnych lokacjach na malowniczych Kaszubach – m.in. w Pucku, Jastarni, Błędzikowie i na Helu.

Jednak niewątpliwie największym sukcesem były wspaniałe role naszych Aktorów w nowych serialach, które na ekranach telewizorów zawitają na jesień 2020 roku.

W serialu Ludzie i Bogowie, realizowanym dla TVP, w reż. Bodo Kox, zobaczymy Maćka Maciejewskiego, Kamila Tolińskiego i Filipa Perkowskiego.

 Kolejną bardzo ciekawą pozycją w nadchodzącym sezonie jest serial Król, oparty na powieści wybitnego Szczepana Twardocha, w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego. Serial zrealizowany dla CANAL+, a zobaczymy w nim Pawła Wolaka, Andrzeja Kłaka i Błażeja Wójcika.

Filmowo również nie zwalniamy tempa, choć na efekty działań prawdopodobnie przyjdzie nam poczekać dłużej aniżeli przy produkcjach serialowych…

W 2019 roku współpracowaliśmy z produkcjami filmów Jak Najdalej Stąd, Najmro, Wojownik, Raport Pileckiego (do którego zdjęcia wciąż trwają), Osiedle Polskich Skrzydeł, Magnezja…

Nie sposób na koniec nie wymienić filmu, który najbardziej rozgrzał nas artystycznie w roku 2019 -zrealizowany dla TVN obraz pod tytułem roboczym: Sprawiedliwość, czyli prawdziwa historia Tomka Komendy. Zobaczymy w nim Wiesława Cichego i Mariusza Węgłowskiego (tak, tak - naszego Białacha z Policjantek i Policjantów) oraz statytów i epizodystów z Wrocławia, Wałbrzycha, Zabrza i Warszawy.

Ponadto, agencja niezmiennie prężnie działa pod kątem realizacji komercyjnych – nasi wykonawcy pojawili się w kampaniach reklamowych m.in. Lotto, Tyskie, KitKat, Harnaś, Orange, LG, Castorama. Kontynuujemy współpracę przy reklamach firmy Wedel – reprezentowany przez nas Alex Pilch wciąż siedzi na zebrze. Natalia Borkowska już czwarty rok z rzędu jest twarzą O2 na całą Europę.

Baza 2 469 aktorów i 29 348 amatorów – osoby w każdym wieku, kolorze skóry, wadze, wzroście, z różnymi umiejętnościami
Znajdziemy każdego, kogo potrzebujesz
StudioABM Sp. z o. o., ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, tel./faks 71 347 72 78, 71 347 73 60, e-mail: abm@studioabm.com.pl
Studio :: Aktualności :: Realizacje :: Baza aktorów :: Zostań amatorem :: FAQ :: Galeria :: Oferta :: O nas :: Kontakt