19
Aktualności
|
Realizacje
|
Oferta
|
O nas
|
Kontakt

FAQ

 1. Chciał(a)bym się zapisać do Studio ABM. Jak to zrobić?

  Wypełnij na naszej stronie ZGŁOSZENIE AMATORA, dostaniesz na maila informację kiedy organizujemy najbliższy nabór do bazy. Przyjdź w wyznaczonym terminie. Przygotuj 40zł tytułem wpisu do naszej bazy. Zrobimy Ci zdjęcia i nagramy wizytówkę ( Parę słów o sobie)
 2. Jestem juz w bazie ABM ale nie znam danych do logowania na stronie. Jak je zdobyć?

  Login i hasło powinny przyjść na maila kilka dni po zapisaniu. Czasami zdarza się że trzeba poczekać trochę dłużej ze względu na dużą liczbę nowych osób. Jeżeli jednak minęło sporo czasu i jesteś pewny/a że w międzyczasie dane do logowania nie przyszły na maila - powiadom nas o tym.
 3. Przyszedł do mnie mail/sms z propozycją, odpowiedziałem/am na niego ale nikt się ze mną nie skontaktował. Dlaczego?

  Maile/Smsy z propozycją są wysyłane do grupy osób, które odpowiadają wymaganiom danej produkcji lub konkretnej sceny. Najczęściej wybieramy te osoby, które odpowiedziały najszybciej - ze względu na to że mamy bardzo mało czasu żeby skompletować grupę. Są też takie sytuacje że wysyłamy wszystkie osoby, które odpowiedziały na naszą wiadomość - jako propozycje do producenta. W tym wypadku produkcja wybiera te osoby, które najbardziej pasują im do scenariusza. W każdym wypadku kontaktujemy się z wybranymi osobami. Nie zniechęcaj się i próbuj ponownie następnym razem.

   Jeżeli nie odpowiadamy to znaczy że:
  • Wybrano kogoś innego
  • Twoja odpowiedź przyszła do nas za późno
  • Twoja odpowiedź na maila/sms była niekompletna


  Proszę uważnie czytać wiadomości od nas. Zawsze prosimy aby w mailu lub smsie zwrotnym podpisać się imieniem i nazwiskiem a także podać swój wiek. Odpowiedzi w stylu "jestem chętny" lub "zgłaszam się, Magda" są automatycznie odrzucane.
 4. Dlaczego propozycje wysyłane są mailowo? Rzadko sprawdzam maila, nie można telefonicznie?

  Najczęściej jest tak że musimy skontaktować się z bardzo dużą grupą ludzi. Maile są jedyną drogą, która nam to umożliwia. Gdybyśmy mieli do was dzwonić albo pisać smsy musielibyśmy to robić dzień i noc a to i tak byłoby za mało. W szczególnych przypadkach - kiedy mamy bardzo mało czasu na skompletowanie grupy i nie możemy czekać na odpowiedzi mailowe - wysyłamy smsy i dzwonimy. Jedyna rada jest taka aby wyrobić sobie nawyk częstego sprawdzania skrzynki mailowej.
 5. Dlaczego maile, które dostaje w sprawie statystowania nie są szczegółowe? Nie jest napisane gdzie, o której, jak długo to potrwa i jakie jest wynagrodzenie.

  Wysyłając maile podajemy konkretna datę. Często także podajemy godzinę rozpoczęcia zdjęć ale ona może ulec zmianie. Nigdy nie można przewidzieć ile potrwają zdjęcia. Jest to zależne od wielu czynników i może to być zarówno kilka jak i kilkanaście godzin. Jeżeli zdjęcia rozpoczynają się np. o 16 to można to pogodzić ze szkołą lub pracą ale należy mieć na uwadze że zdjęcia mogą potrwać do późnej nocy. Jeżeli zdjęcia rozpoczynają się rano zawsze należy mieć dyspozycyjny cały dzień. Wynagrodzenia za statystowanie/epizody/sesje zdjęciowe są różne i zależą od produkcji. Rozpowszechnianie takich informacji jest łamaniem warunków umowy. Osoby wybrane do produkcji są informowane o wszystkich szczegółach - dacie, godzinie, miejscu spotkanie, stawce i wymaganych strojach.
 6. Dlaczego nie dostaję żadnych maili od Studia ABM – danych do logowania ani propozycji?

  Prawdopodobnie mamy w bazie błędny adres e-mail. Skontaktuj się z nami jak najszybciej i podaj prawidłowy.
 7. Dostaję mało propozycji. Jak mogę zwiększyć swoje szanse?

  Przede wszystkim upewnij się że masz aktualne zdjęcie w bazie. Nie musisz przyjeżdżać specjalnie co miesiąc żeby je uaktualnić ale jeśli jesteś u nas podpisać umowę lub odebrać wynagrodzenie – możesz to zrobić przy okazji. Aktualizuj zdjęcie przynajmniej 2 razy w roku. Wybierając osoby do produkcji nie mamy pewności jak wygląda aktualnie osoba, której zdjęcie w bazie ma już rok, dwa czy pięć. W przypadku znaczącej zmiany wyglądu (kolor i długość włosów, waga, zupełnie nowy image) jak najszybciej nas odwiedź i zaktualizuj zdjęcie. Jeżeli posiadasz zdjęcia z profesjonalnych sesji zdjęciowych – to także możesz je nam dostarczyć. Jeżeli chciał(a)byś zrobić sobie profesjonalną sesję zdjęciową – Studio ABM Wrocław oferuje takie sesje w konkurencyjnej cenie.
Baza 2 489 aktorów i 28 947 amatorów – osoby w każdym wieku, kolorze skóry, wadze, wzroście, z różnymi umiejętnościami
Znajdziemy każdego, kogo potrzebujesz
StudioABM Sp. z o. o., ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, tel./faks 71 347 72 78, 71 347 73 60, e-mail: abm@studioabm.com.pl
Studio :: Aktualności :: Realizacje :: Baza aktorów :: Zostań amatorem :: FAQ :: Galeria :: Oferta :: O nas :: Kontakt