19
Aktualności
|
Realizacje
|
Oferta
|
O nas
|
Kontakt

O nas

Studio ABM – najkrótsza droga na plan filmowy

Jesteśmy jedną z największych agencji aktorskich w Polsce oraz firmą castingową. Zajmujemy się organizacją profesjonalnych castingów i przesłuchań dla aktorów i amatorów do filmów, seriali i reklam. Od 1991 roku współpracujemy z największymi producentami, reżyserami i agencjami reklamowymi w kraju i za granicą. Reprezentowani przez nas Aktorzy regularnie grają w ważnych i nagradzanych spektaklach, filmach, serialach i reklamach. Nasza baza aktorów i statystów zawiera tysiące twarzy i talentów.

Tylko u nas

  • Zapewniamy ciepłą atmosferę podczas castingów i spotkań w biurze.
  • Udzielamy pełnych informacji oraz zapewniamy opiekę prawnika przy negocjowaniu umów.
  • Umożliwiamy bezpłatną aktualizację zdjęć w bazie.
  • Zdobyliśmy sympatię osób z którymi współpracujemy.
  • Oferujemy ciepłą atmosferę podczas castingów i spotkań w biurze.

Nota prawna

Zawartość strony internetowej Studia ABM chroniona jest prawem autorskim. Powielanie informacji lub danych, a w szczególności wykorzystanie tekstów, części tekstów lub materiału graficznego wymaga uzyskania wcześniejszej pisemnej zgody Studia ABM. Ponadto informujemy, że wszelkie elementy graficzne, ilustracje, znaki towarowe, marki oraz teksty są chronione prawem własności intelektualnej i nie mogą być reprodukowane ani używane bez pisemnej zgody ich właścicieli. Niniejsze warunki korzystania z witryny podlegają prawu obowiązującemu w Polsce, a użytkownik strony przypadku jakichkolwiek sporów, uznaje jurysdykcję polskich sądów. Informujemy, że dane osobowe, przekazywane dobrowolnie w formularzach rejestracyjnych, przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
Baza 2 491 aktorów i 29 282 amatorów – osoby w każdym wieku, kolorze skóry, wadze, wzroście, z różnymi umiejętnościami
Znajdziemy każdego, kogo potrzebujesz
StudioABM Sp. z o. o., ul. Wystawowa 1, 51-618 Wrocław, tel./faks 71 347 72 78, 71 347 73 60, e-mail: abm@studioabm.com.pl
Studio :: Aktualności :: Realizacje :: Baza aktorów :: Zostań amatorem :: FAQ :: Galeria :: Oferta :: O nas :: Kontakt